Zadzwoń do nas

511 316 699

Napisz do nas

biuro@pozyczkisacz.pl

Nasz Adres

Nowy Sącz Nawojowska 10 (budynek wulkanizacji)

Wypełnij Formularz

Wypełnij poniższy formularz a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

W polu Dodatkowe pytania na samym dole prosimy o podanie godzin w jakich możemy się z Państwem skontaktować. Zadzwonimy do Państwa z numeru tel. 511 316 699.

Zaznacz aby zatwierdzić zgodę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami (w szczególności przepisami RODO) oraz Polityką Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia m.in. wgląd do danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.
Zaznacz aby zatwierdzić zgodę Wyrażam zgodę zgodnie z art. 4 i 10 UoŚUDE oraz art. 172 Prawo telekomunikacyjne Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.)., na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji o usługach, produktach finansowych i ofertach. Niniejsza zgoda jest dobrowolna. Klient został poinformowany o prawie odwołania powyższej zgody w każdym czasie.