Nasza Oferta to ponad 35 różnych banków i firm kredytowych

przycisk do formularza

Jesteś mieszkańcem gminy lub miasta Limanowa i szukasz dobrej (nisko oprocentowanej, bez zbędnych formalności, z szybką decyzją) oferty pożyczki lub kredytu? Jeżeli tak to zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi doradcami. Obsługujemy Klientów z całej Polski, jednak najsilniej działamy właśnie na terenie województwa małopolskiego.

SKORZYSTAJ JUŻ DZISIAJ Z NASZEJ OFERTY (ponad 35 różnych banków i firm kredytowych w jednym miejscu):
– chwilówek,
– połączenia pożyczki i kredytu (pożyczka z niską ratą dla osób indywidualnych – innowacja na rynku!)
– pożyczek na dowód, pożyczek bankowych i pozabankowych, pożyczek bez bik,
– kredytów gotówkowych, hipotecznych, firmowych, kredytów konsolidacyjnych oraz kredytów samochodowych.

Nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej, dzięki czemu oszczędzą Państwo zarówno czas jak i pieniądze.

Współpracujemy z wieloma Bankami i Instytucjami Finansowymi i NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT za pośrednictwo i udzielenie kredytu.!

UDZIELAMY KREDYTÓW I POŻYCZEK DLA:
– osób zatrudnionych na umowę o pracę, umowę zlecenie czy też umowę o dzieło,
– emerytów i rencistów,
– rolników,
– dla wszystkich którzy nie mogą udokumentować dochodu,
– osób osiągających dochody z zagranicy.

Wszelkie szczegóły dotyczące kredytów lub pożyczek możemy ustalić telefonicznie lub mailowo a ostateczne warunki oferty kredytowej zostają przedstawione Klientowi na spotkaniu w naszej placówce lub u Klienta w Limanowej.

Jeżeli szukasz kredytu lub pożyczki dla Siebie, zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje gdzie doradzimy jak wybrać najlepsze rozwiązanie (mając na uwadze zarówno korzystne raty jak i korzystne oprocentowanie)! Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:30.

ALL Finance Centrum Kredytowe – Nowy Sącz, ul. Nawojowska 10

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pożyczek i kredytów udzielanych przez nasze Centrum Kredytowe? Skontaktuj się z nami mailowo: biuro@pozyczkisacz.pl lub telefonicznie 511 316 699