Nasza Oferta to ponad 35 różnych banków i firm kredytowych

przycisk do formularza

Mieszkasz w miejscowości Mszana Dolna lub w okolicy i szukasz sprawdzonej oferty kredytu lub szybkiej pożyczki, dopasowanej do Twoich potrzeb? Jeżeli TAK to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi doradcami.

U nas znajdziesz szeroki wachlarz ofert kredytów i pożyczek gotówkowych na dowolny cel.

Jeśli szykują się wydatki a Ty zastanawiasz się skąd wziąć gotówkę to nasza pożyczka gotówkowa to produkt odpowiedni dla Ciebie. Oferta dla każdego bez względu na źródło dochodu (w tym również kredyty i pożyczki na dowód).

A może Twoje raty są wysokie i chciałbyś je obniżyć? W ofercie mamy szeroki wybór kredytów konsolidacyjnych.

Połącz u nas Twoje kredyty – jedna NISKA rata,zamiast kilku!
– wysokie kwoty
– bardzo długi okres kredytowania
– dodatkowa gotówka na dowolny cel,
– konsolidujemy chwilówki i pożyczki poza bankowe!
– dopasowuję raty kredytu do Państwa możliwości,
– prosty sposób na zmniejszenie dotychczasowych rat
– bardzo szybka decyzja kredytowa,
– akceptowane formy dochodu: działalność,umowa o pracę/zlecenie/o dzieło, emerytura, renta, kontrakt,gospodarstwo rolne i inne
– brak opłat wstępnych,możliwy kredyt bez zgody współmałżonka,
– bardzo wysoka skuteczność!Wiele osób niepotrzebnie czeka na konsolidacje kredytów do ostatniego momentu kiedy jest już za późno zupełnie niepotrzebnie. Pomagamy skonsolidować kredyty o szczegóły zapytaj w naszym biurze – ZADZWOŃ pod numer 511 316 699

Współpracujemy z ponad 35 Bankami i Instytucjami Finansowymi i co bardzo istotne – NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT za pośrednictwo jak i udzielenie kredytu!

Od wielu lat skutecznie pomagamy i dlatego mamy wielu zadowolonych Klientów, sprawdź naszą ofertę.

Wszelkie szczegóły dotyczące kredytów lub pożyczek możemy ustalić telefonicznie a ostateczne warunki pożyczki zostają przedstawione Klientowi na spotkaniu w naszej placówce lub u Klienta w Mszanie Dolnej.

Doradzimy jaki rodzaj kredytu lub pożyczki będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem!

ALL Finance Centrum Kredytowe – Nowy Sącz, ul. Nawojowska 10 (w budynku wulkanizacji)

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pożyczek i kredytów udzielanych przez nasze Centrum Kredytowe? Skontaktuj się z nami mailowo: biuro@pozyczkisacz.pl lub telefonicznie 511 316 699