Nasza Oferta to ponad 35 różnych banków i firm kredytowych

przycisk do formularza

Od wielu już lat specjalizujemy się w dostarczaniu naszym Klientom najkorzystniejszych rozwiązań jeżeli chodzi o pożyczki oraz kredyty. Jeżeli jesteś mieszkańcem Piwnicznej-Zdrój i chciałbyś uzyskać najkorzystniejszą ofertę kredytu lub pożyczki (spośród wielu ofert banków i instytucji finansowych), bez zbędnych formalności, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi doradcami.

SKORZYSTAJ JUŻ DZISIAJ Z NASZEJ OFERTY:
– chwilówek,
– pożyczek na dowód, pożyczek pozabankowych, pożyczek bez bik,
– kredytów gotówkowych, hipotecznych, kredytów konsolidacyjnych oraz kredytów samochodowych.

Nasi doświadczeni doradcy pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej, dzięki czemu oszczędzą Państwo zarówno czas jak i pieniądze .

Współpracujemy z wieloma Bankami i Instytucjami Finansowymi (w naszej ofercie znajduje się ponad 35 różnych banków i firm kredytowych) i NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT za pośrednictwo i udzielenie kredytu.

UDZIELAMY KREDYTÓW I POŻYCZEK DLA:
– osób zatrudnionych na umowę o pracę, umowę zlecenie czy też umowę o dzieło,
– emerytów i rencistów,
– rolników,
– dla wszystkich którzy nie mogą udokumentować dochodu,
– osób osiągających dochody z zagranicy.

Wszelkie szczegóły dotyczące kredytów lub pożyczek możemy ustalić telefonicznie lub mailowo a ostateczne warunki oferty kredytowej zostają przedstawione Klientowi na spotkaniu w naszej placówce lub u Klienta w Piwnicznej-Zdroju.

Zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje gdzie doradzimy jaki rodzaj kredytu lub pożyczki będzie dla Was najlepszy (mając na uwadze zarówno korzystne raty jak i korzystne oprocentowanie)! Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:30.

ALL Finance Centrum Kredytowe – Nowy Sącz, ul. Nawojowska 10

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pożyczek i kredytów udzielanych przez nasze Centrum Kredytowe? Skontaktuj się z nami mailowo: biuro@pozyczkisacz.pl lub telefonicznie 511 316 699