Nasza Oferta to ponad 35 różnych banków i firm kredytowych

przycisk do formularza

Mieszkasz w miejscowości Stary Sącz lub w okolicach i szukasz kredytu konsolidacyjnego czy gotówkowego a może samochodowego? Bardzo dobrze trafiłeś! Wieloletnie doświadczenie pozwoli nam wyszukać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Męczy Cię brak gotówki? Bank odmawia Ci kredytu? Zbliżają się bieżące raty a Ty nie masz pieniędzy na spłatę? ZADZWOŃ jeszcze nie jest za późno.

W ofercie posiadamy kredyty i pożyczki różnych banków i instytucji finansowych nawet na oświadczenie z uproszczoną procedurą.

Przy minimum formalności i miesięcznej racie.

Mamy kredyty dla każdego!!! Bez względu na źródło dochodu i bez względu na historię kredytową!

Najlepsze rozwiązania finansowe,kredyty gotówkowe i konsolidacyjne. Dla Ciebie NEGOCJUJEMY WARUNKI z bankami!

POMAGAMY żeby ułatwić Ci szybki dostęp do gotówki.

NIEZALEŻNIE OD ŹRÓDŁA DOCHODÓW – również dla osób pracujących na”czarno”,500+ itd.

NIE POBIERAMY OD KLIENTA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO!

Minimum formalności i szybka decyzja sprawią, że możesz cieszyć się z uzyskanej gotówki nie czekając tygodniami na pieniądze.

Wszelkie szczegóły dotyczące kredytów lub pożyczek możemy ustalić telefonicznie lub mailowo a ostateczne warunki oferty kredytowej zostają przedstawione Klientowi na spotkaniu w naszej placówce lub u Klienta w Starym Sączu.

Doradzimy jaki rodzaj kredytu lub pożyczki będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem! Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:30.

ALL Finance Centrum Kredytowe – Nowy Sącz, ul. Nawojowska 10

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pożyczek i kredytów udzielanych przez nasze Centrum Kredytowe? Skontaktuj się z nami mailowo: biuro@pozyczkisacz.pl lub telefonicznie 511 316 699