Nasza Oferta to ponad 35 różnych banków i firm kredytowych

przycisk do formularza

Mieszkasz w miejscowości Tarnów i chciałbyś uzyskać kredyt, pożyczkę lub też chwilówkę bez zbędnych formalności, szybko i na bardzo korzystnych warunkach?

Skorzystaj z naszej oferty chwilówek, pożyczek na dowód, pożyczek pozabankowych, pożyczek bez bik, kredytów gotówkowych, hipotecznych, kredytów konsolidacyjnych oraz samochodowych na DOWOLNY CEL!

Doradzimy jaki rodzaj kredytu lub pożyczki będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem..

W naszej ofercie znajduje się ponad 35 różnych banków i firm kredytowych i NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT za pośrednictwo i udzielenie kredytu.

UDZIELAMY KREDYTÓW I POŻYCZEK DLA:
– osób zatrudnionych na umowę o pracę, umowę zlecenie czy też umowę o dzieło,
– emerytów i rencistów,
– rolników,
– dla wszystkich którzy nie mogą udokumentować dochodu,
– osób osiągających dochody z zagranicy.

W ofercie naszego Centrum Kredytowego znajdą Państwo teraz pożyczkę na bardzo korzystnych warunkach – hybrydowe połączenie najlepszych cech produktów bankowych i pozabankowych w jednym super rozwiązaniu. Nowa pożyczka (innowacja na rynku) – wysokie kwoty, długie okresy kredytowania oraz niski koszt w połączeniu z szybkim procesem. Najlepsza pożyczka z niską ratą dla osób indywidualnych, dostępna u nas od ręki!

Wszelkie szczegóły dotyczące kredytów lub pożyczek możemy ustalić telefonicznie a ostateczne warunki pożyczki zostają przedstawione Klientowi na spotkaniu w naszej placówce lub u Klienta w Tarnowie.

Doradzimy jaki rodzaj kredytu lub pożyczki będzie dla Was najlepszy i pomożemy wybrać najlepszą ofertę!

ALL Finance Centrum Kredytowe – Nowy Sącz, ul. Nawojowska 10

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pożyczek i kredytów udzielanych przez nasze Centrum Kredytowe? Skontaktuj się z nami mailowo: biuro@pozyczkisacz.pl lub telefonicznie 511 316 699